Jump to content

Searbian Starter player Guide (Srpski Tutorial za pocetnike)


Stex123210

Recommended Posts

Zdravo, I dobrodosli na server, Zelim vam udobno igranje na ovom serveru i sve najbolje.

A sada za tutorial:

Dosli ste na ovaj server i neznate sta prvo da radite?- ja cu vam odgovoriti na to pitanje, prvo sto treba da radite je da odete u "Mall" (Trzni centar zbor je vas dali ćete ici u Shattrath ili Deepholm) koristeci teleporter koji se nalazi u vasoj torbi pod imenom "Might and Magic". Kada dodjete u jedan od Trznih centara trebali bi naci Npca koji vam daje starter weapon quest, Ako ste Mage ili bilo koji drugi caster uzmite quest za "castera" a ako ste Warrior ili bilo koji drugi Mele attacker uzmite quest za "mele", nakon sto uzmete quest opet udjite u svoj teleporter i idite pod tezu "Icecold zones" Kada tu udjete nadjite mesto gde pise "Stocades" pritisnite na to I trebalo bi da vas teleportuje tamo, udjite u instance entrance i ubijajte cudovista dok nedobijete dovoljno stvari koje vam trebaju za quest, nakon sto ste sakupili dovoljno stvari otidjite opet u Trzni centar i zavrsite quest kod istog davača, izaberite oruzije koje pozelite osim onoga koje je crveno za vas. Sledeća star koju bi trebali uraditi je da tražite grupu za "Lightning Halls", tamo cete naci dobre stvari za vaseg heroja. Kako naći grupu za Lighting Halls?-- Kliknite na vas čat bar u ćošku, napisite /o i pritisnite "Space", to ce vam otvoriti novi chat koji se naziva "World", tu napisite LFG Lightning Halls" sto ce vas najbrze naći invitivane u grupu koja ce vam pomoci da nadjete dobar gear za vaseg heroja. (Ako vas zanima kako se dolazi do Lightning Hallsa idite opet u vas teleporter i idite u "Icecold zones" onda cete naci tezu Lightning halls samo cekajte ispred dok se vasa grupa nepojavi i onda udjite unutra). Nakon sto ste dobili sve delove vaseg geara u lightning hallsu trebalo bi traziti grupu za, Deathwing, no pre toga otidjite opet u trzni centar i polupite quest "Destroy The Destroyer" nakon toga udjite u svoj teleport i icecold zones opet i nacete tezu Deathwing. Grupu cete naci isto preko /o ili mozda vec znate nekoga ko trazi grupu pa ga invitujte i startujte sami svoju grupu. Deathwing je stvarno jak, ima jako puno snage, ali to nece biti problem ako imate hilera i ako imate dobrog tenka. ALI ZAPAMTITE NEMOJTE GA STANOVATI ( stun je moć koja neko cudoviste onesvesti, uglavnom su to Fear,Knockdown..i mnogi drugi), ako ga stanujete on ce poceti da jako jako jako udara, tako da vam jako preporucujem da to ne uradite ako zelite da ostanete u grupi u kojoj se trenutno nalazite (I obrnuto ako necete da svi izlaze iz grupe). Kada ubijete deathwinga najverovatnije ce te dobiti neke stvari, to su uglavnom trinketi,prstenovi i ogrlice, pogledajte koje statove daje ako je za castera a ako ste vi mele nemojte "Needovati" ( I OBRNUTO).

Kada to zavrsite , trebali bi raditi "Deathwing" jos nekoliko puta dok nedobijete sve stvari koje odgovaraju vasoj klasi, posle toga bi trebalo da idete u Tanaris (Ako si caster) a u drugi dungeon po Glowcaps za mele attackere. Ako zelite brze da zavrsite trebali bi naci grupu ili nekog ko je jak i netreba mu nista od tih stvari (To su uglavnom donatori .(donacije ce biti objasnjene kasnije). ) Za svaki item koji nabavljate u trznim centrima od Gold gear vendora (za kastera) ili Glowcap vendora (za mele) treba vam ili 40 Gold Coinsa ili 40 glowcapa, ZANIMLJIVOST-ako ste caster gold coinse mozete kupovati sa Vote pointsima u vote shopu, koji mozete naci pod tezama kad otvorite vas teleporter dok glowcape mozete samo da farmate.

Ako zelite sve ove probleme da izravnate i da nemorate da se mucite trebali bi iskoristiti opciju Donacije, sve zavisi od levela VIPa koji kupite np.

VIP1- kosta 10$ , sto veci VIp level kupujete to cete snazniji biti, za kupovinu mozete koristiti pay pal i ostale metode kupovanja koje ce vam biti poznate ako ih iskoristite. Sve informacije o donacijama nacete ovde: http://www.icecold-wow.com/store/

Kada kupite donaciju, u igrici cete dobiti specijalnu odecu koju cete naci od vendora koji daje VIP gear.

Mozete kupiti jos stvari koje cete naci na linku prethodno pomenutom.

VOTOVANJE: Votovanje je nacin na koji cete pomoci serveru da se razvije i da prikupi vise igraca, kada server ima vise igraca administratori su podstaknuti da naprave nove stvari na serveru, ja vas licno molim da stalno votujete i da podrzite server,mislili ste da ce vas trud u votovanju biti uzaludan, tu ste se prevarili, kada votujete dobijate specijalne pojene koje mozete potrositi u "Vote shopu" koji se nalazi na prvoj strani vaseg teleporta. Tu mozete kupovati odecu i oruzije koje je jedno od najboljih za vasu klasu, Ako votujete neko vreme mozete da priustite neke od najboljih stvari na serveru.

Hvala vam sto ste procitali moj guide za pocetnike, i ako ste donirali ili votovali, jos vam vise hvala jer ste podrzali server. I na kraju mala nagrada za mene sto sam se potrudio, posetite moj profil i dajte mi 5* i stavite me za prijatelja. Hvala vam Stefan

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iam banned from the server because the admins are just stupid or something. But i will say this on every single post i found to spread this as large as i can.

This information i got here is told from a close person, i don't wanna say his name because i don't wanna risk him a bann because i spread information.

So the information goes like this, a VIP 7 is coming, Tirionl is working on it. New dungeon is arriving soon to and the admins are interviewing Wranorac and Bladeroth to be new Gms. This was highly stricted information that iam now spreading here, as the best revenge i can do. Can't do much else, if i was a hacker id hack the websiet but im not =(. To bad. Well guys here you got the information the admins are hiding from ya.

Link to comment
Share on other sites

First of all, Freemind just becouse you are banned you dont have to rage all over the forums spamming this (excuse me im gona rage too) $hit, btw I higly dought that any word you are saying is truth, anyway don't be a child.. well maybe some of the gm's are RELLY acting like children now and then, try to forget their mestakes and move on, post on the forum for them to unban your or something, same thing happened to me, i got "jailed" for 15 mins , the game master that "jailed" me went and didn't come back for like a hour, so i logged of and when i tryed to log in again i was banned, I posted the thing on the forum, and In no time i was unbanned again, so basicly unless you hacked, or if you didn't do the thing that you just did previously you chould still get unbanned if gamemasters (administrators..) thaught thats the right way.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Hvala ti druze na ovakvom obrazlozenju i o upustvima tek sam poceo da igram ovaj server i jako mi se svidja ....Votam skoro svaki dan nadam se da ce Administratori i GM da vide ovo i da cu dobiti neku nagradu....(salim se)...Imam jedno pitanje..??? Kada za Vote poene kupim neki deo opreme dali se gube vote poeni i dali treba za na primer sledeci item o5 da se vota ???

Unapred hvala : Facebok :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...